Novinka
 

Chemotox prípravok na mravce a šváby 300ml

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€2,99
€2,49 bez DPH
   
Kód tovaru 5000204151565
Značka Chemotox
Kategória Proti hmyzu a škodcom
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
 

Účinný proti mravcom a švábom, tiež proti plošticiam!, Okamžitý účinok, Dlhotrvajúca ochrana až 4 týždne, Overená účinnosť

Návod na použitie:
Pred použitím dobre pretrepte. Držte fľaštičku vo zvislej polohe a pevne stlačte tlačidlo a nastriekajte na ošetrovaný povrch. Možno použiť priamo proti hmyzu. Pre dlhotrvajúci efekt použite v ich úkrytoch alebo migračných cestách: na podlahe, pri rámoch okien a dverí, vedľa smetných nádob, pod skrinky a pod. Striekajte z približne 1 metra (asi 5 sekúnd na miesto). 15 minút po použití miestnosť vetrajte.

Skladovanie

V pôvodnom obale, chránené pred svetlom, max. Skladovaný pri teplote 50°C je použiteľný 4 roky od dátumu výroby.

Bezpečnostné informácie

Nebezpečnosť pre životné prostredieNebezpečenstvo ohňa

Biocídne výrobky používajte opatrne. Prečítajte si informácie o produkte na obale a ďalšie informácie o používaní produktu.

Chemotox aerosól na ničenie švábov a mravcov
Účinná látka: Cypermetrin 0,10 % (0,10 g/100 g) a Imiprotrin 0,10 % (0,10 g/100 g). Číslo licencie: JÜ-9918-3/2012. III. voľne predajný pesticíd kategórie distribúcie.
Mimoriadne horľavý aerosól. V nádobe je pretlak: vplyvom tepla môže prasknúť. Veľmi toxický pre vodné organizmy, spôsobuje dlhodobé poškodenie.
V prípade lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstránenie kontaktných šošoviek, ak sa to dá ľahko vyriešiť. Pokračujte vo vyplachovaní.
Chrániť pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplu nad 50°C/ 122°F. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. ZÁKAZ FAJČIŤ. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia. Neprepichujte ani nespaľujte, a to ani po použití.
Po použití si treba dôkladne umyť ruky. Sprej, ktorý sa dostane na pokožku, treba zmyť veľkým množstvom mydlovej vody. Vdychovanie spreja je zakázané. Pri používaní prípravku by sa v miestnosti nemali zdržiavať precitlivelí jedinci a malé deti.
Opakovaná expozícia môže spôsobiť vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Upozornenie:
Používajte len podľa návodu. Nestriekajte na ľudí alebo domáce zvieratá. Potraviny, príbory a riad pred použitím zakryte alebo vyberte. Uchovávajte oddelene od potravín, nápojov a krmív.
Nestriekajte na domáce spotrebiče pripojené k elektrickej sieti.
Zakryte akvárium alebo klietku pre zvieratá v miestnosti alebo ich presuňte do inej miestnosti.
Počas používania vypnite prevzdušňovací systém akvária. Môže sa používať iba v dobre vetranej miestnosti. Počas aplikácie držte domáce zvieratá mimo dosahu a zabráňte ich prístupu do ošetrovanej oblasti.

Hmotnosť 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: